widokowki_baner_01
widokowki_baner_02
widokowki_baner_03
widokowki_baner_04
widokowki_baner_05

Od marca 2011 roku w legionowskiej Gazecie Powiatowej zamieszczamy artykuły, które z czasem utworzyły serię nazwaną „Widokówki z Podróży”. Początki były skromne, ale zaczęliśmy podróżować i robić zdjęcia, które wydały się tak ciekawe, że pokazywanie ich tylko znajomym nie zaspokajało naszej potrzeby dzielenia się wrażeniami ze świata.

I tak narodziła się seria ponad dwustu artykułów „Widokówki z podróży”, w których opisywaliśmy jeszcze gorące zdjęcia z wyjazdów lub sięgaliśmy do naszej bazy wspomnień. Czasem historię pisaną było łatwo stworzyć, lecz często mieliśmy zdjęcia z miejsc mało popularnych podróżniczo i wtedy sztuką było pokazać takie na pozór zwykłe miejsce.

Kiedyś zaczęliśmy liczyć nasze widokówki i okazało się, że to już niedługo setny, jubileuszowy artykuł rozwinęliśmy naszą zabawę tworząc własną stronę internetową widokowkizpodrozy.pl.

Ale przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc oprócz gazety z artykułami, w której jest zawsze tylko około dziesięciu zdjęć, strona internetowa okazała się miejscem, gdzie pełniej możemy prezentować nasze widokówkowe osiągnięcia fotograficzne.

Zapraszamy do oglądania, czytania, dyskusji i podróży w miejsca, które my już odwiedziliśmy, a które swoim urokiem wszystkich zapraszają do ruszenia w świat.

Autorzy: Katarzyna i Marek Stor

Najnowsze wpisy